Dezvăluirea excelenței: delegația rusă impresionată de echipamentele de ultimă oră ale lui Wonsen

30-11-2023


Dezvăluirea excelenței: delegația rusă impresionată de echipamentele de ultimă oră ale lui Wonsen

 

Într-o întâlnire spectaculoasă de inovație și colaborare, Wonsen a avut recent onoarea de a găzdui o delegație de zece invitați distinși de la VIC Group din Rusia. Vizita de două zile a prezentat cele mai recente progrese ale lui Wonsen în domeniul echipamentelor farmaceutice, lăsându-i pe omologii noștri ruși entuziasmați de potențialele colaborări.

 

Ziua 1: O călătorie în inovare

 

Atmosfera a fost încărcată de anticipare când delegația rusă a pășit în instalația de ultimă generație a lui Wonsen. Oaspeții noștri au fost tratați cu o experiență captivantă, explorând echipamentele noastre cele mai noi și cele mai avansate. Granulatorul cu antrenare superioară, uscătorul prin pulverizare, granulatorul OEB și cea mai recentă linie de granulare au ocupat centrul atenției, captivând vizitatorii noștri cu tehnologia lor de ultimă oră și ingineria de precizie.

 

Experții Wonsen au oferit informații detaliate despre caracteristicile, funcționalitățile și potențialul imens pe care aceste mașini îl aduc peisajului producției farmaceutice. Delegația a fost impresionată în mod deosebit de granulatorul cu unitate de top, o dovadă a angajamentului lui Wonsen de a depăși granițele inovației tehnologice.


pharma machinery


 

Ziua 2: Precizie în acțiune

 

Punctul culminant al vizitei s-a desfășurat în a doua zi, când Wonsen a efectuat un test de mașini personalizat pentru a îndeplini cerințele specifice subliniate de omologii noștri ruși. Testul de mașini și-a propus să demonstreze capacitățile echipamentelor noastre de a produce granule exact conform specificațiilor lor.

 

Sub privirea atentă a echipei noastre tehnice, mașinile au luat viață, arătându-și priceperea în funcționare în timp real. Ciclul profesional de teste a culminat cu producerea de granule care nu numai că au îndeplinit, dar au depășit așteptările stimaților noștri oaspeți. Acest succes a fost o dovadă a calității, preciziei și fiabilității echipamentului Wonsen.

 

pharma equiptment

pharmaceutic machine


Un angajament pentru o colaborare viitoare

 

Când testele s-au încheiat, un aer de satisfacție și entuziasm a umplut camera. Delegația rusă și-a exprimat încântarea față de rezultat și și-a transmis un interes puternic pentru a crea o colaborare cu Wonsen în viitorul apropiat.

 

Această vizită nu numai că a consolidat relația dintre Wonsen și VIC Group, dar a evidențiat și angajamentul lui Wonsen de a oferi soluții de ultimă oră, care rezonează cu partenerii internaționali. Succesul acestei interacțiuni este o dovadă a devotamentului lui Wonsen pentru inovație, calitate și satisfacția clienților.

 

Wonsen anticipează cu nerăbdare oportunitatea de a transpune acest angajament pozitiv într-un parteneriat durabil și fructuos cu VIC Group, în timp ce continuăm să conducem drumul în industria globală a echipamentelor farmaceutice.

 

pharma machinery

 


Obțineți cel mai recent preț? Vom răspunde cât mai curând posibil (în maxim 12 ore)

Politica de Confidențialitate